Vazhdo në dizajnin e ri

Prishtinë Ferizaj

Gjithsej 65 lidhje për datën 05/21/2022

Kohëzgjatja e përafërt 1 orë

  • Prishtinë

    06:30

    Ferizaj

    07:30

    Tetovë

    09:23

    Kohëzgjatja e përafërt 1 orë

    Hani-Com

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 06:45 07:35

    Travel Club Bleri

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • Prishtinë

    07:00

    Ferizaj

    08:00

    Tetovë

    09:53

    Kohëzgjatja e përafërt 1 orë

    Era Tours

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 07:10 08:00

    Dritoni-Reisen

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • Prishtinë

    07:25

    Ferizaj

    08:11

    Shkup

    09:21

    Kohëzgjatja e përafërt 46 minuta

    Albusi

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 07:45 08:35

    Endriti SH.P.K

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • Prishtinë

    08:00

    Ferizaj

    09:02

    Kaçanik

    09:33

    Kohëzgjatja e përafërt 1 orë e 2 minuta

    N.T.SH Beka

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 08:00 08:50

    N.T.SH Beka

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • Prishtinë

    08:00

    Ferizaj

    09:00

    Tetovë

    10:53

    Kohëzgjatja e përafërt 1 orë

    Era Tours

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 08:15 09:05

    Medina

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • Prishtinë

    08:30

    Ferizaj

    09:16

    Shkup

    10:26

    Kohëzgjatja e përafërt 46 minuta

    Motoja

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 08:30 09:20

    Meti T

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 08:45 09:35

    Arbeni Tours

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1.5

  • 09:00 09:50

    Dritoni-Reisen

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 09:15 10:05

    Endriti SH.P.K

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 09:30 10:20

    Dritoni-Reisen

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 09:45 10:35

    Travel Club Bleri

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • Prishtinë

    10:00

    Ferizaj

    10:46

    Shkup

    11:56

    Kohëzgjatja e përafërt 46 minuta

    Amalfi

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 10:00 10:50

    BALLKANI

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 10:15 11:05

    Endriti SH.P.K

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 10:30 11:20

    Albani Tours

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 10:45 11:35

    Fehmi-Company

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 11:00 11:50

    Fatoni-Reisen

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 11:15 12:05

    Cufa-Reisen

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 11:30 12:20

    Azizi

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • Prishtinë

    11:30

    Ferizaj

    12:16

    Shkup

    13:26

    Kohëzgjatja e përafërt 46 minuta

    Albusi

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 11:45 12:35

    Endriti SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 12:00 12:50

    Dritoni-Reisen

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 12:15 13:05

    Meti T

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 12:30 13:20

    Endriti SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 12:45 13:35

    Travel Club Bleri

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 13:00 13:50

    Arbeni Tours

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1.5

  • Prishtinë

    13:00

    Ferizaj

    14:00

    Tetovë

    15:53

    Kohëzgjatja e përafërt 1 orë

    Hani-Com

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 13:15 14:05

    Arbeni Tours

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1.5

  • 13:30 14:20

    Azizi

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 13:45 14:35

    Endriti SH.P.K

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 14:00 14:50

    Endriti SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • Prishtinë

    14:00

    Ferizaj

    14:46

    Shkup

    15:56

    Kohëzgjatja e përafërt 46 minuta

    Amalfi

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 14:15 15:05

    Medina

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 14:30 15:20

    Dritoni-Reisen

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • Prishtinë

    14:45

    Ferizaj

    15:47

    Kaçanik

    16:18

    Kohëzgjatja e përafërt 1 orë e 2 minuta

    N.T.SH Beka

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 14:45 15:35

    N.T.SH Beka

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 15:00 15:50

    Dritoni-Reisen

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • Prishtinë

    15:00

    Ferizaj

    15:46

    Shkup

    16:56

    Kohëzgjatja e përafërt 46 minuta

    Gazmend Turist

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 15:15 16:05

    Albani Tours

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 15:30 16:20

    Endriti SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 15:45 16:35

    Travel Club Bleri

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 16:00 16:50

    Fehmi-Company

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • Prishtinë

    16:00

    Ferizaj

    17:00

    Tetovë

    18:53

    Kohëzgjatja e përafërt 1 orë

    Era Tours

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 16:15 17:05

    Fehmi-Company

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 16:30 17:20

    Endriti SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 16:45 17:35

    Cufa-Reisen

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 17:00 17:50

    Azizi

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 17:15 18:05

    Dritoni-Reisen

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 17:30 18:20

    Endriti SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 17:45 18:35

    Arbeni Tours

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1.5

  • Prishtinë

    18:00

    Ferizaj

    18:46

    Shkup

    19:56

    Kohëzgjatja e përafërt 46 minuta

    Gazmend Turist

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 18:00 18:50

    Medina

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 18:15 19:05

    Travel Club Bleri

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 18:30 19:20

    Meti T

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 18:45 19:35

    BALLKANI

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 19:00 19:50

    Endriti SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 19:15 20:05

    Fehmi-Company

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 19:30 20:20

    Fatoni-Reisen

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

  • 20:15 21:05

    Endriti SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 1.5

    Për studentë: 1

Stacioni i autobusëve, Prishtinë