Sarandë Gjirokastër

Gjithsej 38 lidhje për datën 10/16/2019

Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

  • Sarandë

    08:00

    Gjirokastër

    08:58

    Berat

    12:01

    Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

    Trans Dea

    Udhëton çdo ditë

  • 08:00 08:58

    Trans Butrinti

    Udhëton çdo ditë

  • Sarandë

    08:30

    Gjirokastër

    09:28

    Tiranë

    13:12

    Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

    TISA Travel

    Udhëton çdo ditë

  • 09:00 09:58

    Trans Butrinti

    Udhëton çdo ditë

  • Sarandë

    09:30

    Gjirokastër

    10:28

    Tiranë

    14:12

    Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

    TISA Travel

    Udhëton çdo ditë

  • Sarandë

    10:00

    Gjirokastër

    10:58

    Fier

    12:36

    Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

    Trans Butrinti

    Udhëton çdo ditë

  • 10:00 10:58

    Trans Butrinti

    Udhëton çdo ditë

  • 10:00 10:58

    Trans Butrinti

    Udhëton çdo ditë

  • Sarandë

    10:15

    Gjirokastër

    11:13

    Berat

    14:16

    Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

    Trans Dea

    Udhëton çdo ditë

  • Sarandë

    10:30

    Gjirokastër

    11:28

    Tiranë

    15:12

    Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

    TISA Travel

    Udhëton çdo ditë

  • Sarandë

    11:00

    Gjirokastër

    11:58

    Tepelenë

    12:22

    Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

    Trans Butrinti

    Udhëton çdo ditë

  • Sarandë

    11:00

    Gjirokastër

    11:58

    Lushnjë

    14:04

    Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

    Sharka Travel

    Udhëton çdo ditë

  • Sarandë

    11:30

    Gjirokastër

    12:28

    Elbasan

    15:53

    Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

    A&R Gucaj

    Udhëton çdo ditë

  • Sarandë

    11:30

    Gjirokastër

    12:28

    Elbasan

    15:53

    Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

    Trans Dea

    Udhëton çdo ditë

  • Sarandë

    11:30

    Gjirokastër

    12:28

    Vlorë

    14:13

    Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

    Trans Dea

    Udhëton çdo ditë

  • Sarandë

    11:30

    Gjirokastër

    12:28

    Vlorë

    14:13

    Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

    Hamzaj

    Udhëton çdo ditë

  • Sarandë

    12:00

    Gjirokastër

    12:58

    Fier

    14:36

    Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

    Trans Dea

    Udhëton çdo ditë

  • Sarandë

    12:30

    Gjirokastër

    13:28

    Fier

    15:06

    Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

    Trans Dea

    Udhëton çdo ditë

  • Sarandë

    13:00

    Gjirokastër

    13:58

    Vlorë

    15:43

    Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

    Trans Dea

    Udhëton çdo ditë

  • Sarandë

    13:30

    Gjirokastër

    14:28

    Elbasan

    17:53

    Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

    A&R Gucaj

    Udhëton çdo ditë

  • Sarandë

    14:00

    Gjirokastër

    14:58

    Tiranë

    18:42

    Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

    TISA Travel

    Udhëton çdo ditë

  • Sarandë

    14:00

    Gjirokastër

    14:58

    Tiranë

    18:42

    Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

    OLGENO SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

  • Sarandë

    14:30

    Gjirokastër

    15:28

    Berat

    18:31

    Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

    Trans Dea

    Udhëton çdo ditë

  • Sarandë

    14:30

    Gjirokastër

    15:28

    Vlorë

    17:13

    Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

    Trans-Bus-Saranda

    Udhëton çdo ditë

  • Sarandë

    15:00

    Gjirokastër

    15:58

    Lushnjë

    18:04

    Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

    Sharka Travel

    Udhëton çdo ditë

  • Sarandë

    22:00

    Gjirokastër

    22:58

    Tiranë

    02:42

    Kohëzgjatja e përafërt 58 minuta

    TISA Travel

    Udhëton çdo ditë