Tiranë Durrës

Gjithsej 275 lidhje për datën 01/09/2020

Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

  • Tiranë

    05:00

    Durrës

    05:35

    Gjirokastër

    08:57

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TIRKA 2000 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    05:00

    Durrës

    05:45

    Thessaloniki

    15:50

    Kohëzgjatja e përafërt 45 minuta

    Alba Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    05:00

    Durrës

    05:45

    Thessaloniki

    15:50

    Kohëzgjatja e përafërt 45 minuta

    Metro al Travel

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    05:00

    Durrës

    05:35

    Vlorë

    07:58

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    ELALBA TRANS SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    05:00

    Durrës

    05:35

    Fier

    07:19

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    KLID EKSPRES SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    05:00

    Durrës

    05:26

    Roskovec

    07:25

    Kohëzgjatja e përafërt 26 minuta

    Arjani

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    05:30

    Durrës

    06:05

    Përmet

    09:56

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    DHEMBELI SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    05:30

    Durrës

    06:05

    Himarë

    09:48

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    OLGENO SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    05:30

    Durrës

    06:05

    Vlorë

    08:28

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    ELALBA TRANS SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    05:30

    Durrës

    06:05

    Sarandë

    10:25

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TISA Travel

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    05:30

    Durrës

    06:05

    Fier

    07:49

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    KLID EKSPRES SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    05:40

    Durrës

    06:15

    Lushnjë

    07:18

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    PIKO SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    05:40

    Durrës

    06:15

    Berat

    08:25

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TIBE SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    05:45

    Durrës

    06:20

    Libohovë

    10:09

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    PIKO SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    05:55

    Durrës

    06:30

    Vlorë

    08:53

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    ELALBA TRANS SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    05:55

    Durrës

    06:30

    Fier

    08:14

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    KLID EKSPRES SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 06:00 06:38

    ELALBA 1 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

  • Tiranë

    06:00

    Durrës

    06:35

    Kakavijë

    10:29

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TIRKA 2000 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    06:00

    Durrës

    06:35

    Çorovodë

    10:02

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    QANI SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    06:10

    Durrës

    06:45

    Lushnjë

    07:48

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    PIKO SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    06:15

    Durrës

    06:50

    Sarandë

    11:10

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    OLGENO SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    06:15

    Durrës

    06:50

    Himarë

    10:33

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    OLGENO SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    06:15

    Durrës

    06:50

    Ballsh

    09:12

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    BATURBA SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    06:20

    Durrës

    06:55

    Fier

    08:39

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    KLID EKSPRES SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    06:20

    Durrës

    06:55

    Vlorë

    09:18

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    ELALBA TRANS SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 06:20 06:58

    Riki Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

    Me kalim nga Ndroqi
  • 06:30 07:08

    ELALBA 1 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

  • Tiranë

    06:30

    Durrës

    07:05

    Përmet

    10:56

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    DHEMBELI SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    06:30

    Durrës

    07:05

    Rrogozhinë

    08:20

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    SHPRESA-AL SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    06:30

    Durrës

    07:05

    Berat

    09:15

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TIBE SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    06:30

    Durrës

    07:15

    Librazhd

    08:55

    Kohëzgjatja e përafërt 45 minuta

    GREEN BUS TRAVEL

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    06:40

    Durrës

    07:15

    Lushnjë

    08:18

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    PIKO SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    06:45

    Durrës

    07:20

    Peqin

    08:20

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    BEAM SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    06:45

    Durrës

    07:20

    Gjirokastër

    10:42

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TIRKA 2000 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    06:45

    Durrës

    07:20

    Vlorë

    09:43

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    ELALBA TRANS SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    06:45

    Durrës

    07:20

    Selenice

    10:23

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    ELALBA TRANS SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    06:45

    Durrës

    07:20

    Fier

    09:04

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    KLID EKSPRES SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 07:00 07:38

    ELALBA 1 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

  • Tiranë

    07:00

    Durrës

    07:35

    Tepelenë

    10:33

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TISA Travel

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 07:00 07:38

    Riki Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

    Me kalim nga Ndroqi
  • Tiranë

    07:05

    Durrës

    07:40

    Poliçan

    10:16

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Shehi Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    07:10

    Durrës

    07:45

    Fier

    09:29

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    KLID EKSPRES SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    07:10

    Durrës

    07:45

    Lushnjë

    08:48

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    PIKO SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    07:10

    Durrës

    07:45

    Vlorë

    10:08

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    ELALBA TRANS SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    07:15

    Durrës

    07:50

    Berat

    10:00

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TIBE SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    07:15

    Durrës

    07:50

    Selenice

    10:53

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    KEI SH.P.K

    HËN

    MAR

    MËR

    ENJ

    PRE

    SHT

    DIE

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Elbasan

    06:30

    Tiranë

    07:19

    Durrës

    07:54

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Trans El

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 07:30 08:08

    ELALBA 1 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

  • Tiranë

    07:30

    Durrës

    08:05

    Sarandë

    12:25

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TISA Travel

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    07:30

    Durrës

    08:05

    Delvinë

    12:37

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TISA Travel

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    07:30

    Durrës

    08:05

    Rrogozhinë

    09:20

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    SHPRESA-AL SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    07:30

    Durrës

    08:05

    Përmet

    11:56

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    DHEMBELI SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    07:35

    Durrës

    08:10

    Fier

    09:54

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    KLID EKSPRES SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    07:35

    Durrës

    08:10

    Vlorë

    10:33

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    ELALBA TRANS SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    07:40

    Durrës

    08:15

    Lushnjë

    09:18

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    PIKO SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 07:40 08:18

    Riki Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

    Me kalim nga Ndroqi
  • Tiranë

    07:45

    Durrës

    08:20

    Berat

    10:30

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TIBE SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    07:45

    Durrës

    08:20

    Selenice

    11:23

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    ELALBA TRANS SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    07:45

    Durrës

    08:20

    Ballsh

    10:42

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    BATURBA SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 08:00 08:38

    ELALBA 1 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

  • Tiranë

    08:00

    Durrës

    08:35

    Fier

    10:19

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    KLID EKSPRES SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    08:00

    Durrës

    08:35

    Kakavijë

    12:29

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TIRKA 2000 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    08:00

    Durrës

    08:35

    Gjirokastër

    11:57

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TIRKA 2000 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    08:00

    Durrës

    08:35

    Vlorë

    10:58

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    ELALBA TRANS SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    08:00

    Durrës

    08:45

    Thessaloniki

    18:50

    Kohëzgjatja e përafërt 45 minuta

    Metro al Travel

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    08:10

    Durrës

    08:45

    Lushnjë

    09:48

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    PIKO SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    08:15

    Durrës

    08:50

    Berat

    11:00

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TIBE SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    08:15

    Durrës

    08:50

    Përmet

    12:41

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    DHEMBELI SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Elbasan

    07:30

    Tiranë

    08:19

    Durrës

    08:54

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Trans El

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 08:20 08:58

    Riki Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

    Me kalim nga Ndroqi
  • Tiranë

    08:25

    Durrës

    09:00

    Fier

    10:44

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    KLID EKSPRES SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    08:25

    Durrës

    09:00

    Vlorë

    11:23

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    ELALBA TRANS SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 08:30 09:08

    ELALBA 1 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

  • Tiranë

    08:30

    Durrës

    09:05

    Sarandë

    13:25

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TISA Travel

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    08:30

    Durrës

    09:15

    Thessaloniki

    19:20

    Kohëzgjatja e përafërt 45 minuta

    Alba Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    08:30

    Durrës

    09:05

    Rrogozhinë

    10:20

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    SHPRESA-AL SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    08:30

    Durrës

    09:05

    Himarë

    12:48

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    RIVIERA

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Lezhë

    07:30

    Tiranë

    08:33

    Durrës

    09:08

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Linda 80

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    08:40

    Durrës

    09:15

    Lushnjë

    10:18

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    PIKO SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Ferizaj

    04:30

    Tiranë

    08:40

    Durrës

    09:15

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Butrinti Travell

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 08:45 09:23

    ELALBA 1 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

  • Tiranë

    08:50

    Durrës

    09:25

    Fier

    11:09

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    KLID EKSPRES SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    08:50

    Durrës

    09:25

    Berat

    11:35

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TIBE SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    08:50

    Durrës

    09:25

    Vlorë

    11:48

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    ELALBA TRANS SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 09:00 09:38

    ELALBA 1 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

  • Tiranë

    09:00

    Durrës

    09:35

    Kakavijë

    13:29

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TIRKA 2000 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    09:00

    Durrës

    09:35

    Gjirokastër

    12:57

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TIRKA 2000 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 09:00 09:38

    Riki Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

    Me kalim nga Ndroqi
  • Tiranë

    09:00

    Durrës

    09:35

    Përmet

    13:26

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    DHEMBELI SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    09:10

    Durrës

    09:45

    Lushnjë

    10:48

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    PIKO SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Ferizaj

    05:00

    Tiranë

    09:10

    Durrës

    09:45

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Arditi Tours

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    09:15

    Durrës

    09:50

    Vlorë

    12:13

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    ELALBA TRANS SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    09:15

    Durrës

    09:50

    Fier

    11:34

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    KLID EKSPRES SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Elbasan

    08:30

    Tiranë

    09:19

    Durrës

    09:54

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Trans El

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    09:20

    Durrës

    09:55

    Berat

    12:05

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TIBE SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    09:30

    Durrës

    10:05

    Rrogozhinë

    11:20

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    SHPRESA-AL SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    09:40

    Durrës

    10:15

    Vlorë

    12:38

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    ELALBA TRANS SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    09:40

    Durrës

    10:15

    Lushnjë

    11:18

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    PIKO SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    09:40

    Durrës

    10:15

    Fier

    11:59

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    KLID EKSPRES SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 09:40 10:18

    Riki Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

    Me kalim nga Ndroqi
  • Librazhd

    08:05

    Tiranë

    09:44

    Durrës

    10:19

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Prodani

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    09:45

    Durrës

    10:20

    Sarandë

    14:40

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TISA Travel

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    09:50

    Durrës

    10:25

    Berat

    12:35

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TIBE SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    10:00

    Durrës

    10:35

    Gjirokastër

    13:57

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TIRKA 2000 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    10:00

    Durrës

    10:26

    Roskovec

    12:25

    Kohëzgjatja e përafërt 26 minuta

    Arjani

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    10:05

    Durrës

    10:40

    Fier

    12:24

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    KLID EKSPRES SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    10:05

    Durrës

    10:40

    Vlorë

    13:03

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    ELALBA TRANS SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    10:10

    Durrës

    10:45

    Lushnjë

    11:48

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    PIKO SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Elbasan

    09:30

    Tiranë

    10:19

    Durrës

    10:54

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Trans El

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    10:20

    Durrës

    10:55

    Berat

    13:05

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TIBE SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 10:20 10:58

    Riki Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

    Me kalim nga Ndroqi
  • Tiranë

    10:30

    Durrës

    11:05

    Delvinë

    15:37

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TISA Travel

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    10:30

    Durrës

    11:05

    Vlorë

    13:28

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    ELALBA TRANS SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    10:30

    Durrës

    11:05

    Fier

    12:49

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Kompakt

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    10:30

    Durrës

    11:05

    Rrogozhinë

    12:20

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    SHPRESA-AL SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    10:30

    Durrës

    11:05

    Delvinë

    15:37

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TRANS-SOPOTI

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Lezhë

    09:30

    Tiranë

    10:33

    Durrës

    11:08

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Linda 80

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    10:35

    Durrës

    11:10

    Poliçan

    13:46

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    POLIÇANI TRANS

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    10:45

    Durrës

    11:20

    Lushnjë

    12:23

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Koha Ekspres

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Elbasan

    10:00

    Tiranë

    10:49

    Durrës

    11:24

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Trans El

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    11:00

    Durrës

    11:35

    Konispol

    16:22

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TISA Travel

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    11:00

    Durrës

    11:45

    Thessaloniki

    21:50

    Kohëzgjatja e përafërt 45 minuta

    Alba Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    11:00

    Durrës

    11:35

    Vlorë

    13:58

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    InterBus Vlora

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    11:00

    Durrës

    11:35

    Gjirokastër

    14:57

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Argjiro Shpk

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    11:00

    Durrës

    11:35

    Fier

    13:19

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Kompakt

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    11:00

    Durrës

    11:35

    Berat

    13:45

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TIBE SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 11:00 11:38

    Riki Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

    Me kalim nga Ndroqi
  • Tiranë

    11:00

    Durrës

    11:35

    Tepelenë

    14:33

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TEPELENA-TRANSPORT

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    11:00

    Durrës

    11:35

    Konispol

    16:22

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Ylma Konispol

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Korçë

    08:00

    Tiranë

    11:03

    Durrës

    11:38

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Star Bus Korça

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    11:10

    Durrës

    11:45

    Çorovodë

    15:12

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    FASTBAS

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    11:30

    Durrës

    12:05

    Vlorë

    14:28

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    InterBus Vlora

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    11:30

    Durrës

    12:05

    Fier

    13:49

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Kompakt

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    11:30

    Durrës

    12:05

    Berat

    14:15

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Mangalemi

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    11:30

    Durrës

    12:05

    Lushnjë

    13:08

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Koha Ekspres

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    11:30

    Durrës

    12:05

    Përmet

    15:56

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    FJOART TRAVEL

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    11:30

    Durrës

    11:56

    Roskovec

    13:55

    Kohëzgjatja e përafërt 26 minuta

    Arjani

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Elbasan

    10:45

    Tiranë

    11:34

    Durrës

    12:09

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Trans El

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Shkup

    06:00

    Tiranë

    11:35

    Durrës

    12:35

    Kohëzgjatja e përafërt 1 orë

    Durmo Tours

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 11:40 12:18

    Riki Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

    Me kalim nga Ndroqi
  • Librazhd

    10:05

    Tiranë

    11:44

    Durrës

    12:19

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Prodani

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    12:00

    Durrës

    12:45

    Librazhd

    14:25

    Kohëzgjatja e përafërt 45 minuta

    Megi 2001

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    12:00

    Durrës

    12:35

    Vlorë

    14:58

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    InterBus Vlora

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    12:00

    Durrës

    12:35

    Gjirokastër

    15:57

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Argjiro Shpk

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    12:00

    Durrës

    12:35

    Fier

    14:19

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Kompakt

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    12:00

    Durrës

    12:35

    Ballsh

    14:57

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    ENSILV -BUS

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    12:00

    Durrës

    12:35

    Berat

    14:45

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Mangalemi

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    12:00

    Durrës

    12:35

    Lushnjë

    13:38

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Koha Ekspres

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    12:15

    Durrës

    12:50

    Poliçan

    15:26

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    POLIÇANI TRANS

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    12:15

    Durrës

    12:41

    Roskovec

    14:40

    Kohëzgjatja e përafërt 26 minuta

    LENTIN 2015

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    12:15

    Durrës

    12:50

    Selenice

    15:53

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    STAR - TRANS - OR

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 12:20 12:58

    Riki Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

    Me kalim nga Ndroqi
  • Elbasan

    11:40

    Tiranë

    12:29

    Durrës

    13:04

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TEUTA - 95

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    12:30

    Durrës

    13:05

    Sarandë

    17:25

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TISA Travel

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    12:30

    Durrës

    13:05

    Vlorë

    15:28

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    InterBus Vlora

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    12:30

    Durrës

    13:05

    Fier

    14:49

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Kompakt

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    12:30

    Durrës

    13:05

    Lushnjë

    14:08

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Koha Ekspres

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    12:30

    Durrës

    13:05

    Berat

    15:15

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Mangalemi

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    12:30

    Durrës

    13:05

    Përmet

    16:56

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    FJOART TRAVEL

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Lezhë

    11:30

    Tiranë

    12:33

    Durrës

    13:08

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Linda 80

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Korçë

    09:30

    Tiranë

    12:33

    Durrës

    13:08

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Star Bus Korça

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 13:00 13:38

    ELALBA 1 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

  • Tiranë

    13:00

    Durrës

    13:35

    Vlorë

    15:58

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    InterBus Vlora

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    13:00

    Durrës

    13:35

    Gjirokastër

    16:57

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Argjiro Shpk

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    13:00

    Durrës

    13:35

    Fier

    15:19

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Kompakt

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    13:00

    Durrës

    13:35

    Rrogozhinë

    14:50

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Refati-08

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 13:00 13:38

    Riki Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

    Me kalim nga Ndroqi
  • Tiranë

    13:00

    Durrës

    13:35

    Ballsh

    15:57

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    ENSILV -BUS

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    13:00

    Durrës

    13:35

    Çorovodë

    17:02

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    FASTBAS

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    13:00

    Durrës

    13:35

    Berat

    15:45

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Mangalemi

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    13:00

    Durrës

    13:35

    Lushnjë

    14:38

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Koha Ekspres

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    13:00

    Durrës

    13:35

    Libohovë

    17:24

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    SKENDI-2014

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    13:00

    Durrës

    13:35

    Tepelenë

    16:33

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TEPELENA-TRANSPORT

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    13:00

    Durrës

    13:45

    Librazhd

    15:25

    Kohëzgjatja e përafërt 45 minuta

    GREEN BUS TRAVEL

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    13:00

    Durrës

    13:35

    Peqin

    14:35

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Lluca

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    13:00

    Durrës

    13:35

    Himarë

    17:18

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    RIVIERA

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    13:00

    Durrës

    13:35

    Delvinë

    18:07

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TRANS-SOPOTI

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    13:20

    Durrës

    13:55

    Vlorë

    16:18

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    InterBus Vlora

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Librazhd

    11:45

    Tiranë

    13:24

    Durrës

    13:59

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TEUTA - 95

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 13:30 14:08

    ELALBA 1 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

  • Tiranë

    13:30

    Durrës

    14:05

    Fier

    15:49

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Kompakt

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    13:30

    Durrës

    14:05

    Berat

    16:15

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Mangalemi

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    13:30

    Durrës

    14:05

    Lushnjë

    15:08

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Koha Ekspres

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    13:30

    Durrës

    13:56

    Roskovec

    15:55

    Kohëzgjatja e përafërt 26 minuta

    Arjani

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Elbasan

    12:45

    Tiranë

    13:34

    Durrës

    14:09

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TEUTA - 95

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 13:40 14:18

    Riki Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

    Me kalim nga Ndroqi
  • Tiranë

    13:45

    Durrës

    14:20

    Peqin

    15:20

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    DIKU-TRANS 2917

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 14:00 14:38

    ELALBA 1 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

  • Tiranë

    14:00

    Durrës

    14:45

    Librazhd

    16:25

    Kohëzgjatja e përafërt 45 minuta

    Megi 2001

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    14:00

    Durrës

    14:35

    Vlorë

    16:58

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    InterBus Vlora

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    14:00

    Durrës

    14:35

    Fier

    16:19

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Kompakt

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    14:00

    Durrës

    14:35

    Rrogozhinë

    15:50

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Refati-08

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    14:00

    Durrës

    14:35

    Ballsh

    16:57

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    ENSILV -BUS

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    14:00

    Durrës

    14:35

    Berat

    16:45

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Mangalemi

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    14:00

    Durrës

    14:35

    Poliçan

    17:11

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    POLIÇANI TRANS

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    14:00

    Durrës

    14:35

    Lushnjë

    15:38

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Koha Ekspres

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    14:00

    Durrës

    14:35

    Tepelenë

    17:33

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TEPELENA-TRANSPORT

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    14:00

    Durrës

    14:35

    Përmet

    18:26

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    FJOART TRAVEL

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Korçë

    11:00

    Tiranë

    14:03

    Durrës

    14:38

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Demokracia 95

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    14:15

    Durrës

    14:50

    Konispol

    19:37

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    ANBASTAR

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    14:15

    Durrës

    14:41

    Roskovec

    16:40

    Kohëzgjatja e përafërt 26 minuta

    LENTIN 2015

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    14:15

    Durrës

    14:50

    Selenice

    17:53

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    STAR - TRANS - OR

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 14:20 14:58

    Riki Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

    Me kalim nga Ndroqi
  • 14:30 15:08

    ELALBA 1 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

  • Tiranë

    14:30

    Durrës

    15:05

    Vlorë

    17:28

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    InterBus Vlora

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    14:30

    Durrës

    15:05

    Fier

    16:49

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Kompakt

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    14:30

    Durrës

    15:05

    Çorovodë

    18:32

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    FASTBAS

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    14:30

    Durrës

    15:05

    Berat

    17:15

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Mangalemi

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    14:30

    Durrës

    15:05

    Gjirokastër

    18:27

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Argjiro Shpk

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Elbasan

    13:45

    Tiranë

    14:34

    Durrës

    15:09

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TEUTA - 95

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    14:45

    Durrës

    15:20

    Lushnjë

    16:23

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Koha Ekspres

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    14:50

    Durrës

    15:25

    Delvinë

    19:57

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TRANS-SOPOTI

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 15:00 15:38

    ELALBA 1 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

  • Tiranë

    15:00

    Durrës

    15:35

    Vlorë

    17:58

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    InterBus Vlora

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    15:00

    Durrës

    15:35

    Fier

    17:19

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Kompakt

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    15:00

    Durrës

    15:35

    Rrogozhinë

    16:50

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Refati-08

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 15:00 15:38

    Riki Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

    Me kalim nga Ndroqi
  • Tiranë

    15:00

    Durrës

    15:35

    Ballsh

    17:57

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    ENSILV -BUS

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    15:00

    Durrës

    15:35

    Berat

    17:45

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Mangalemi

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Korçë

    12:00

    Tiranë

    15:03

    Durrës

    15:38

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Demokracia 95

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    15:15

    Durrës

    15:41

    Roskovec

    17:40

    Kohëzgjatja e përafërt 26 minuta

    LENTIN 2015

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Librazhd

    13:45

    Tiranë

    15:24

    Durrës

    15:59

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TEUTA - 95

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 15:30 16:08

    ELALBA 1 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

  • Tiranë

    15:30

    Durrës

    16:05

    Vlorë

    18:28

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    InterBus Vlora

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    15:30

    Durrës

    16:05

    Fier

    17:49

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Kompakt

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    15:30

    Durrës

    16:05

    Gjirokastër

    19:27

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TIRKA 2000 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    15:30

    Durrës

    16:05

    Berat

    18:15

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Mangalemi

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    15:30

    Durrës

    16:05

    Lushnjë

    17:08

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Koha Ekspres

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    15:30

    Durrës

    16:05

    Përmet

    19:56

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    FJOART TRAVEL

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Lezhë

    14:30

    Tiranë

    15:33

    Durrës

    16:08

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Nord

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Elbasan

    14:45

    Tiranë

    15:34

    Durrës

    16:09

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TEUTA - 95

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 15:40 16:18

    Riki Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

    Me kalim nga Ndroqi
  • Tiranë

    16:00

    Durrës

    16:35

    Sarandë

    20:55

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TISA Travel

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 16:00 16:38

    ELALBA 1 SH.P.K

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

  • Tiranë

    16:00

    Durrës

    16:35

    Vlorë

    18:58

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    InterBus Vlora

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    16:00

    Durrës

    16:35

    Fier

    18:19

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Kompakt

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    16:00

    Durrës

    16:35

    Ballsh

    18:57

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    ENSILV -BUS

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    16:00

    Durrës

    16:35

    Berat

    18:45

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Mangalemi

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    16:10

    Durrës

    16:45

    Çorovodë

    20:12

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    FASTBAS

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    16:15

    Durrës

    16:50

    Lushnjë

    17:53

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Koha Ekspres

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 16:20 16:58

    Riki Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

    Me kalim nga Ndroqi
  • Elbasan

    15:35

    Tiranë

    16:24

    Durrës

    16:59

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    TEUTA - 95

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    16:30

    Durrës

    17:05

    Vlorë

    19:28

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    InterBus Vlora

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    16:30

    Durrës

    17:05

    Fier

    18:49

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Kompakt

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    16:30

    Durrës

    17:05

    Berat

    19:15

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Mangalemi

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    17:00

    Durrës

    17:35

    Vlorë

    19:58

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    InterBus Vlora

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    17:00

    Durrës

    17:35

    Fier

    19:19

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Kompakt

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 17:00 17:38

    Riki Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

    Me kalim nga Ndroqi
  • Tiranë

    17:00

    Durrës

    17:35

    Berat

    19:45

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Mangalemi

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    17:00

    Durrës

    17:35

    Gjirokastër

    20:57

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Argjiro Shpk

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    17:00

    Durrës

    17:35

    Përmet

    21:26

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    FJOART TRAVEL

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    17:30

    Durrës

    18:05

    Vlorë

    20:28

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    InterBus Vlora

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    17:30

    Durrës

    18:05

    Fier

    19:49

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Kompakt

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    17:30

    Durrës

    18:05

    Berat

    20:15

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Mangalemi

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 17:40 18:18

    Riki Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

    Me kalim nga Ndroqi
  • Tiranë

    18:00

    Durrës

    18:35

    Fier

    20:19

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Kompakt

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Tiranë

    18:00

    Durrës

    18:35

    Himarë

    22:18

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    RIVIERA

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Korçë

    15:00

    Tiranë

    18:03

    Durrës

    18:38

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Demokracia 95

    Udhëton çdo ditë