Tiranë Durrës

Gjithsej 272 lidhje për datën 05/07/2021

Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

  • Tiranë

    18:00

    Durrës

    18:35

    Fier

    20:19

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Kompakt

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • Korçë

    15:00

    Tiranë

    18:03

    Durrës

    18:38

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Demokracia 95

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës
  • 18:20 18:58

    Riki Trans

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Kthyese: 300LEK

    Me kalim nga Ndroqi
  • Tiranë

    18:30

    Durrës

    19:05

    Fier

    20:49

    Kohëzgjatja e përafërt 35 minuta

    Kompakt

    Udhëton çdo ditë

    Çmimi: 150LEK

    Për studentë: 150LEK

    Rrethrrotullimi i Doganës