Video

08:53

Saranda Bogujevci flet për të drejtat e fëmijëve në Kosovë

30 shikime

Telegrafi.com

08:03

Hapja e sezonit turistik në Sarandë dhe situata me Covid-19, Adrian Gurma-kryetar i Sarandës

18 shikime

Dukagjini

00:09

Anija gjigante zbarkon ne Sarande

178 shikime

Metro

01:43

Deputetja e VV-së, Saranda Bogujevci kërkon heqjen e fotografisë së tmerrshme Është kërkesë e familjarëve

339 shikime

Insajderi Video

07:35

Dostat n'Troje - E05: Vlorë, Sarandë, Ksamil, Butrint

17,826 shikime

GjirafaStudios

09:20

Dostat n'Troje - E06: Gjirokastër, Përmet, Berat

7,459 shikime

GjirafaStudios

01:40

Fjalimi i deputetes Saranda Bogujevci, para arrestimit

1,078 shikime

KOHA Net

00:42

Deputetja Bugujevci tregon si është plagosur

49 shikime

Agjencia e Lajmeve KosovaPress

00:30

Saranda s'ka te ndalur

41,978 shikime

Kafeneja Jonë 2016