Video

00:17

Tornado godet Tiranën

6,957 shikime

Reporteri.net

00:15

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë

234 shikime

Reporteri.net

00:10

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë

259 shikime

Reporteri.net

08:53

Saranda Bogujevci flet për të drejtat e fëmijëve në Kosovë

34 shikime

Telegrafi.com

12:11

#gjesi: Potpuria e re dhe koncerti në Tiranë

168 shikime

T7

00:25

Tap n'Temë (Kryeqytete të botës) - Tirana, Prishtina, Parisi...

1,593 shikime

GjirafaStudios

08:03

Hapja e sezonit turistik në Sarandë dhe situata me Covid-19, Adrian Gurma-kryetar i Sarandës

23 shikime

Dukagjini

07:22

Lidhja nga Tirana me skype: Dritan Ulqinaku- Doktor i shkencave në epidemiologji

28 shikime

Dukagjini

13:14

Si ka ndikuar pandemia tek psikologjia e mjekëve, Redina Hasani-mjeke në Tiranë

23 shikime

Dukagjini

00:31

Dasëm në Tiranë midis pandemisë

41 shikime

Reporteri.net

07:13

Zhvillimet e fundit në Shqipëri, Alba Alishani-A2 CNN në Tiranë

70 shikime

Dukagjini

15:58

#gjesi: Libri i Skënder Sherifit, festivali i pasioneve, botohet në Tiranë

165 shikime

T7

21:16

#gjesi: Rrënimi i teatrit kombëtar në Tiranë, reagimet të ashpra gjithandej

11 shikime

T7

10:05

#gjesi: Rrënimi i teatrit kombëtar në Tiranë, reagime të ashpra gjithandej

15 shikime

T7

09:31

#gjesi: Direkt nga Tirana me gazetarin Ervin Kurti

6 shikime

T7

09:24

#gjesi: Direkt nga Tirana me Agi Haxhimurati, dizajner

10 shikime

T7

13:00

#gjesi: Direkt nga Tirana me gazetarën Xhulia Karavella

13 shikime

T7

03:34

Ndodh në Tiranë: Polici qëllon me pistoletë një qytetar gjatë patrullimit për respektim kufizimit të lëvizjeve për coronavirus

124 shikime

Reporteri.net

01:52

Samsung Unpacked në Tiranë | GameON BUZZ

16 shikime

GameON Albania

00:07

Tirana e boshatisur pas konfirmimit të dy rasteve me coronavirus

74 shikime

Reporteri.net