Video

00:56

Nis ndërtimi i hekurudhës, Tiranë-Durrës për 22 minuta

127 shikime

Reporteri.net

00:07

Çaste dramatike sot në Tiranë, shpëtohet një fëmijë nga zjarrfikësit

72 shikime

Kids of Kosova

04:14

“Defender 21”, nis nga Durrësi stërvitja më e madhe ushtarake

5 shikime

Kanal10

00:17

Plas sherri në KZAZ 30 në Tiranë, përplasen fizikisht anëtarët e komisionit me njëri-tjetrin.mp4

138 shikime

Reporteri.net

02:29

Momenti kur qytetarët neutralizojnë sulmuesin i cili theri me thikë disa besimtarë në një xhami në Tiranë

17,297 shikime

Reporteri.net

00:22

Grabitje në mes të Tiranës, momenti kur autori vrapon me çantën me para

35 shikime

Reporteri.net

01:20

Sulmi ndaj Atdheut, dalin pamjet kur disa persona i thyejnë lokalin në Tiranë

22,054 shikime

Revista Kosovarja

02:07

Imami Ahmed Kalaja në lot, tregon tmerrin që pa gjatë sulmit me thikë në një xhami të Tiranës

26 shikime

Kanal10

01:20

Sulmi ndaj Atdheut, dalin pamjet kur një grup djemsh i thyejnë lokalin në Tiranë

11,555 shikime

Reporteri.net

00:25

Don Xhoni përfshihet në një rrahje gangsterësh në Tiranë

47,974 shikime

Reporteri.net

00:17

Vajza shqiptare ben veprimin e turpshem mes Tiranes

1,195 shikime

Kids of Kosova

00:12

Tea dhe Bearti dorë për dore në Tiranë

11,221 shikime

ORAinfo

10:33

Gjimnazisti Kevin Shani nga Durrësi që sot studion në Harvard

58 shikime

RTV Dukagjini

01:20

Pasi dolën pamjet duke e rrahur keq në Tiranë, Don Xhoni shfaqet nga Drenica në Instagram

7,573 shikime

Reporteri.net

00:17

‘Çmendet’ e reja, heq pantallonat në mes të Tiranës dhe fton kalimtarët t’i shohin hiret

666 shikime

Reporteri.net

00:16

Juena Tahiri nga Tirana – një piktore tejet e talentuar

65 shikime

Kids of Kosova

00:48

Kurti: I kemi numrat e nevojshëm për formimin e Qeverisë

40 shikime

Telegrafi.com

00:10

Dalin pamjet e frikshme nga aksidenti pranë ambasadës italiane në Tiranë

254 shikime

Reporteri.net

00:10

Dalin pamjet e frikshme nga aksidenti pranë ambasadës italiane në Tiranë

66 shikime

Reporteri.net

01:21

Juena Tahiri, 14-vjeçarja nga Tirana - një këngëtare me të ardhme të ndritur

98 shikime

Kids of Kosova