Video

00:24

Vlora Citaku ne Keshillin e Sigurimit

60 shikime

Ballkani.info

02:13

HAJNAT NË AGK, VJEDHIN GJITHÇKA ME VLERË

16 shikime

T7

17:10

PasDite 'Kangë popullore erotike' nga Vlora Nikçi 16 01 2020.mpg

56 shikime

Dukagjini

00:06

Ermal Fejzullahu i bën dhuratë gruas veturën në vlerë mbi 100 mijë euro

139 shikime

Ballkani.info

05:42

Vlora Limani - Hajnuni, LDK

38 shikime

Kallxo.com

04:53

Ambasadorja e kombëtares kosovare- rrëfimi ekskluziv i Vlora Çitakut për InDoks

283 shikime

Insajderi Video

06:13

#gjesi: në Vlorë

70 shikime

T7

21:14

SONTE | Intervista me Vlora Dumoshin

51 shikime

T7

02:45

SONTE | Dhërmiu, destinacioni i preferuar për pushime

64 shikime

T7

00:16

Ja si tmerrohen pushuesit kur peshkaqeni shfaqet në plazhin e Dhërmis

6,478 shikime

Ballkani.info

01:43

Ja si e vjedh hajni një çantë dore në vlerë 700 euro në një pompë të benzinës në Komoran

1,013 shikime

Gazeta Zëri

00:23

Momenti kur hajni vjedh arin në vlerë 10 mijë euro në Prishtinë dhe ikën si rrufe |PAMJE

4,149 shikime

Metro

07:35

Dostat n'Troje - E05: Vlorë, Sarandë, Ksamil, Butrint

16,603 shikime

GjirafaStudios

04:48

PasDite: Kur profesioni të bashkon. Vlora Prizrenin dhe Sead Vuniqin i bashkon baleti

45 shikime

Dukagjini

01:57

Studentët pyesin Apostolovën: A është izolimi vlerë

298 shikime

KOHA Net

00:46

Komuna subvencionon “Hortikulturën” me pajisje në vlerë prej 200 mijë eurove

129 shikime

KOHA Net

01:28

Nga Vlora Haradinaj kundërshton sërish Thaçin rreth kufijve

189 shikime

KOHA Net

02:14

Ismaili i dorëzon Gjinekologjisë pajisje në vlerë prej 110 mijë eurosh

95 shikime

Gazeta Zëri

02:10

Kosova për herë të parë emeton letra me vlerë me afat kthimi 10 vjeçar

266 shikime

KOHA Net

00:48

Haradinaj nga Vlora: Kufijtë nuk lëvizin me fjalë

112 shikime

Gazeta Zëri