DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Histori frymëzuese 'Nëna me 7 fëmijë nismë për të shpëtuar gratë e dhunuara' (Video)

Para 1 ore top-channel.tv

Skënderbeu-Egnatia/ Publikohen formacionet zyrtare, trajnerët marrin vendimin për titullarët

Para 1 ore supersport.al

Romeo e përqafoi dhe e komplimentoi, reagon mamaja e Beatrix: E dua shumë këtë moment...

Para 1 ore javanews.al

Ferizaj, arrestohet një person për kanosje

Para 1 ore telegrafi.com

Newcastle përgatit listën e transferimeve

Para 1 ore botasot.info

FOTO: Në ndeshjen Vllania-Partizani, lojtarët me një mesazh special

Para 1 ore bujanoci.net

Arrestohet një person në Ferizaj për kanosje

Para 1 ore koha.net

Panik në autostradën Vlorë-Fier, përfshihet nga flakët makina në lëvizje

Para 1 ore syri.net

“Mos të ishin burrat ne s'do visheshim ....”,balerina humor në studio-Shqipëria Live 8 Dhjetor 2021 (Video)

Para 1 ore top-channel.tv

“Tani dhe dashuria është online”, Isida rendim çmimet- Shqipëria Live 8 Dhjetor 2021 (Video)

Para 1 ore top-channel.tv

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme