DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

I mituri tregon se është homose*sual, xhaxhai e rreh brutalisht: 'Tani vdis në shtëpi'!

Para 8 min noa.al

“PS u tërhoq nga marrëveshja”, Balla i përgjigjet Alibeajt: Deri të dielën keni të drejtë të sillni dy emra kandidatësh për President. I qëndrojmë paktit!

Para 13 min balkanweb.com

Balla-Alibeajt: Deri të dielën mund të sillni 2 emra kandidatësh, i qëndrojmë...

Para 13 min opinion.al

Balla: Shkelën marrëveshjen, kanë kohë deri të dielën të propozojnë emër për presidentin

Para 13 min albeu.com

Aksident i rëndë/ Makina 'merr para' motomjetin, 24-vjeçari dërgohet me urgjencë në spital

Para 18 min sot.com.al

NTP Shkup: Të martën autobusët do të qarkullojnë sipas orarit të së dielës

Para 24 min telegrafi.com

Kopjojani stilin Jonidës dhe do na falenderoni!

Para 27 min shqip.media

“Po të pres te tregu i makinave”

Para 30 min panorama.com.al

Bexheti, Grubi, Kovaçevski dhe përfaqësues të kompanisë TAV inagurua rrugën Bukoviq

Para 34 min gazeta.mk

Bexheti, Grubi, Kovaçevski dhe përfaqësues të kompanisë TAV inaguruan rrugën Bukoviq

Para 35 min aktuale.mk

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme