DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

'Doli' nga burgu dhe u shtrua në spital, çfarë dihet për Dritan Dajtin

Para 0 min botasot.info

Manchester City në super formë, mposht me lehtësi West Bromwich (Video)

Para 1 min albeu.com

Mamurras, vetëvriet me armë gjahu 59-vjeçarja

Para 3 min top-channel.tv

E rëndë/ Një grua në Mamurras, i jep fund jetës me armë gjahu

Para 5 min noa.al

I riu nuk 'zë mend'/ Policia e kërkonte për grabitjen e para 3 ditëve, kush është 21 vjeçari që grabiti farmacinë sonte në Tiranë

Para 5 min medial.mk

Tragjike/ Gruaja në Kurbin i jep fund jetës me armë zjarri

Para 5 min syri.net

Notat e lojtarëve: Inter 2-1 Milan

Para 5 min literal.media

Vdes nga COVID-19, zyrtari i shërbimit social, kolegët e hidhëruar: E mori i pabesi!

Para 7 min javanews.al

Eliza Hoxha: Rimëkëmbjen e nisim nga Prishtina dhe në gjithë Kosovën

Para 8 min periskopi.com

Një kapitull i ri për Aleancën Transatlantike       

Para 9 min botasot.info

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme