DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Punësimet në shtet u rriten tre herë më shumë se në privat gjatë 2018-2021

Para 6 min lapsi.al

Komuna e Sarajit dhe “Legis” nënshkruajnë memorandum bashkëpunimi

Para 14 min tetovasot.com

Tahiri: Vendimi i Gjykatës së Apelit vërtetoi se kërkesa jonë për të mos ngritur tarifat e energjisë elektrike ishte e drejtë (Video)

Para 18 min indeksonline.net

Dy banka në Kosovë i shtrenjtojnë shërbimet për tërheqje në bankomatë

Para 21 min ballkani.info

Besian Mustafa: Pushteti dyfishoi çmimin e rrymës për të trashur xhepat e kompanive të tyre (Video)

Para 28 min kallxo.com

Wake Up/ Shqiptarët nuk i ndahen martesës, të dytët në Evropë për numrin më të lartë të dasmave (Video)

Para 46 min top-channel.tv

Ata që shpenzojnë mbi 800 kWh energji, ta paguajnë më shtrenjtë/ Gjykata e Apelit kundër qeverisë së Kosovës, bllokon tarifat e reja, lehtësim për 450 mijë familje

Para 52 min balkanweb.com

Digjitalizimi i prodhimit rural përmes mikrofinancës dhe mbështetjes së Japonisë

Para 53 min businessmag.al

‘660 milionë euro për kompanitë e lidhura me zyrtarët e PS”, reagon LSI: Qeveria Rama nuk heq dorë nga…

Para 55 min syri.net

Sa fitojnë mësuesit në Zvicër?

Para 1 ore botapress.info

Kryesoret

24 orët e fundit

Më shumë lajme