DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

KEDS njofton qytetarët, këto vende do të mbeten pa rrymë

Para 44 min gazetablic.com

Një pjesë e Skenderajt pa rrymë, Bekim Jashari tregon arsyen

Para 45 min botasot.info

Njofton KEDS: Këto qytete nesër nuk do të kenë rrymë

Para 51 min insajderi.org

Një pjesë e Skenderajt pa rrymë, Bekim Jashari tregon arsyen

“Rritja mund të jetë më e dobët se sa...”- Mutacionet e rinj të koronavirusit paraqesin rrezik të madh për ekonominë globale (Video)

Rrahje te nënkalimi në Prishtinë mes një kosovari dhe një imigranti

Para 1 ore koha.net

Të rinjtë profesionistë shqiptare po bëhen milionerë nga puna online

Para 1 ore bujanoci.net

Pse po vonohet vaksina? Rakacolli në Open: Kemi folur me Pfizer, por s’na kanë thënë që nuk do e sjellin

Para 1 ore medial.mk

Më shpejt nga ç’parashikohej/ Pfizer do të furnizojë SHBA-në me 200 milionë vaksina brenda këtij muaji (Video)

Para 1 ore kohajone.com

Vaksina po vonohet, Rakacolli: Nuk do të ketë ndërprerje të procesit të vaksinimit (Video)

Para 2 ore top-channel.tv

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme