DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

‘Së shpejti nuk do të ketë më mallra serbe në Kosovë’

Arrihet marrëveshja për menaxhimin e stadiumit “Fadil Vokrri”

Aktakuzë ndaj një të pandehuri, ia theu kokën hajnit

Qumili dënohet nga Gjykata për rrahjen e motrës së tij

Para 1 minwww.magazina.al

Pamjet me dron nga protesta, studentët: Nuk pranojmë dialog (Video)

Para 1 minwww.mapo.al

Studentët i vënë kyçin Fakultetit Ekonomik dhe atij të Drejtësisë, tentojnë të çajnë rrethimin e kryeministrisë

Para 1 minwww.living.al

Skandal: Viva ua rritë punëtorëve deri në 12 orë orarin e punës dhe ua heq ditët e pushimit. Ku është Inspektorati?!

Para 1 minlajmpress.com

Nëse doni të shkëlqeni si gratë franceze, përdorni vetëm këtë produkt kozmetik

Para 1 minwww.living.al

studentët konfrontohen

Para 1 minlapsi.al

Studentët konfrontohen me disa qytetarë: Mos iu afroni policisë, protesta është paqësore

Para 1 minlapsi.al

Kryesoret

MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE

Maxhuni: Nuk menaxhohen mirë financat publike

Para 9 Minutave - www.kosova-sot.info

Evakuohet supermarketi për shkak të pakos së dyshimtë

Para 9 Minutave - www.kosovapress.com

Mënyrat si të parandaloni erën e keqe të gojës

Para 9 Minutave - www.klankosova.tv

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO