DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Shteti austriak ia ndalon bashkimin me vajzën e mitur të sëmurë në spital. Meritës iu refuzua 4 herë viza

Para 15 min oranews.tv

Ramabaja: Një skizofren e shpiki organizatën “Syri i Popullit” Lajmet e fundit

Para 28 min arenamediale.tv

“Çështja shkon në gjykatë”, Nano tregon se kush do jetë kryetari në Partinë Demokratike pas luftës Berisha-Basha

Para 32 min shqip.media

<title>Phillips: Asociacioni është i tepërt, serbët kanë mjaft të drejta në Kosovë

Para 34 min illyria.com

Pas thatësirës, ​​bregdeti perëndimor i SHBA-së goditet nga 'cikloni bombë'

Para 46 min balkanweb.com

Kushti që e ka AlternAtivA për të mbështetur Besën

Para 50 min shqip.media

<title>Një nënë kosovare s’mund të kujdeset për vajzën e sëmurë, i refuzohet viza austriake

Para 53 min illyria.com

Ish-drejtori i policisë: Është kriminalizuar politika, grupet nuk funksionojnë pa mbështetje

Para 55 min botasot.info

Artan Fuga: Kjo lëvizje do të sjellë tronditje brenda PD dhe jo vetëm

Para 59 min shqip.media

Pacolli: Nuk harrohet momenti kur jeta ime u rrezikua nga Kurti dhe Sveçla

Para 1 ore shqip.com

Kryesoret

MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme