DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Vjelle, molisje dhe diarre, simptoma të infeksionit që ka prekur shumë qytetarë në Maqedoni

Para 5 min telegrafi.com

E hani këtë ushqim çdo ditë dhe nuk e dini që është fajtori kryesor për mbipeshën

Para 8 min botasot.info

Ka një arsye pse akulloret duhen konsumuar në këtë moment të ditës

Para 8 min botasot.info

Infarktet nuk kanë moshë! Kardiologu thirrje shqiptarëve: Mos e neglizhoni këtë shenjë!

Para 21 min albeu.com

Rriten infarktet te të rinjtë, kardiologu shqiptar: Mos e neglizhoni këtë shenjë

Para 32 min noa.al

Para dhe pas/ Ky është dallimi i dukshëm në mushkëri pas vaksinës anti-COVID

Para 1 ore botasot.info

Katër pijet që ndihmojnë në ruajtjen e shëndetit të zemrës

Para 2 ore llapi.info

Ushqimet dhe pijet më efikase ndaj dehidratimit

Para 2 ore llapi.info

Mos qëndroni gjatë në diell, personat që rrezikojnë më shumë nga temperaturat përvëluese

Para 2 ore lajmifundit.al

Temperaturat përvëluese, ja personat që rrezikojnë më shumë dhe masat që duhet të marrin (Video)

Kryesoret

24 orët e fundit

Më shumë lajme