DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

I ulur në shkallët e palestrës dhe duke bërë punime me grep-kampioni olimpik bëhet sensacion

Çfarë pikëpamje keni për jetën?

Para 7 min botasot.info

Çfarë pikëpamje keni për jetën?

Para 9 min gazeta.mk

Oriola Marashi tregon gjoksin gjigant në bikini

Para 20 min tetovasot.com

Unë fitova/ Posterat e Becchetit kundër Ramës mbushin Romën

A është me efektive antidjersa nëse e hidhni në darkë?

Para 54 min botasot.info

Dafina Zeqiri zbulon bashkëpunimin e ri gjatë koncertit dhe këto janë detajet

Para 57 min gazetablic.com

Lei Kraja tregon emrin e politikanit më sharmant: Më pëlqen si vishet

Para 58 min sot.com.al

“Më kanë vizituar në banesë”- “Zogu i Tiranës” rrëfen jetën dashurore brenda 4 mureve dhe shijimin e lirisë pas heqjes së masës “arrest shtëpie”: Kalova disa muaj ferri, por … (Video)

Para 59 min panorama.com.al

Vdes aktori i “Breaking Bad” dhe “The Lone Ranger”, Saginaw Grant

Para 1 ore botasot.info

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme