DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Ideja e madhe: A kemi qenë duke e bërë gjumin krejt gabim?

Para 8 min nacionale.com

Policia jua ndaloi tifozëve banerët dhe mjetet pyroteknike për derbin e Tel-Avivit

Para 12 min lajmi.net

Jamie Fox kapet në momente intime me një grua misterioze në një jaht në Kanë

Para 14 min shqip.media

Punëtori i aeroportit dhe pasagjeri rrahen mes vete (Video)

Para 19 min kosova-sot.info

Ka vetëm një arsye pse Cubi do e linte “Klanifornian”

Para 20 min revistawho.com

"Ku shkon pa c*ca?"/ Partnerja e Ledri Vulës bën publik mesazhin e ndjekëses, ja si i përgjigjet ajo

Para 22 min gazeta-shqip.com

Ardian Bujupi dhe Noizy po vijnë me një bashkëpunim, lansohet të enjten

Para 22 min telegrafi.com

8 këshilla praktike për të përshpejtuar metabolizmin

Para 24 min a2news.com

Ekipi anglez i xhudos vjen në Kosovë me qëllim të rritjes së performancës së tyre - KosovaPress

Para 25 min kosovapress.com

Ermali tregon arsyen pse zihet më shumë me Amin

Para 26 min syri.net

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme