DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Vajza e Monica Belluccit mahnit me bukurinë, bëhet imazh i firmës së njohur

Para 14 min tetovasot.com

Winx, Dua Lipa, Netflix

Para 14 min revistawho.com

Mund të jetë i nevojshëm vaksinimi i kafshëve shtëpiake për të parandaluar përhapjen e coronavirusit

Para 19 min botasot.info

Dëshironi ereksion më të fortë dhe më të qëndrueshëm? Këtë ushqim eliminojeni nga menyja

Para 19 min botasot.info

“Ne nuk jemi dele”- Aurela Gaçe jep mesazhin frymëzues për çdo grua: Mos lejo të të mbyllin në... (Video)

Para 24 min panorama.com.al

Këngëtarja shqiptare: Humba djalin që nuk linda dot vetë

Para 24 min kosovarja-ks.com

Nis “Për’puthen 40″ Reality Show, spektakli me beqarët në moshë më të madhe

Para 27 min lajme.al

Një vit nga vdekja e Kobe Bryant

Para 28 min lajme365.com

Samanta shijon pushimet në Meksikë, vë në pah linjat atraktive trupore në fotografitë me bikini

Para 28 min insajderi.org

Melisa kapet sërish me Anën: Do më japësh ca leksione të sillem si ti?

Para 30 min lajme.al

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme