DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Marco Schwarz i jashtëzakonshëm, triumfon në garën e mbrëmjes 

Para 3 min medial.mk

LIVE| Inter-Milan/ Vendoset baraspesha, Lukaku i “kundërpërgjigjet” Ibrës. Belgu realizon me penallti (Video)

Para 10 min panorama.com.al

Milani me 10 lojtarë, Interi barazon rezultatin (Video)

Para 15 min albeu.com

LIVE| Inter-Milan/ Vendoset baraspesha, Lukaku i "kundërpërgjigjet" Ibrës. Belgu realizon me penallti (Video)

Para 19 min panorama.com.al

VIDEO/ Një perlë nga goditja e dënimit, mesfushori shqiptar ndihmon skuadrën të kualifikohet në Kupën e Mbretit

Para 26 min sportekspres.com

LIVE| Inter-Milan/ Ibra "braktis" skuadrën, suedezi ndëshkohet me karton të kuq dhe lë kuqezinjtë me 10 lojtarë (Video)

Para 27 min panorama.com.al

Manchester City kthehet ku e ka vendin, 4 copa veç në pjesën e parë

Para 34 min indeksonline.net

VIDEO/ “Shko te nëna jote!”, Lukaku tërbohet nga provokimet e Ibrahimoviçit

Para 36 min panorama.com.al

Përballje e ashpër mes Lukakut dhe Ibrahimovict

Para 37 min telegrafi.com

"Emergjenca nga COVID nuk ka kaluar ende", profesor Sallanda: Do kemi më shumë raste në javët e tjera

Para 39 min gazetadita.al

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme