DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Kush është italiani që zuri ‘fronin’ e Usain Bolt dhe shpallet njeriu më i shpejtë në botë

Para 9 min ilirianews.mk

Las Palmas: Sadiku tani është në ishull

Para 11 min botasot.info

Yjet mungojnë në turneun olimpik të futbollit për shkak të klubeve

Para 11 min koha.net

Italiani Jacobs shkroi historinë, mamaja që kishte parashikuar gjithçka "kërcënon" Bolt

Para 13 min telesport.al

VIDEO / Mos provoni kot t’i imitoni! Futbollistët brazilianë japin spektakël në plazh

Para 17 min panorama.com.al

VIDEO/ Shqiptarët i bëhen makth Krajovës, ish-futbollisti i Tiranës shënon me roveshatë

Para 18 min cna.al

Nuk e pranoi diskualifikimin në (Video)

Para 18 min telegrafi.com

Sot u shkrua historia në Lojërat Olimpike, ndodhi ajo që nuk e kishim parë për 113 vite më parë

Para 23 min periskopi.com

La punën si kuzhiniere për t’u fokusuar në sportin e “BMX freestyle”, 25-vjeçarja fiton medaljen e artë në Olimpiadë

Para 25 min durreslajm.al

“Mirë se erdhe në shtëpi!”, Armando Sadiku zbarkon në ishull për aventurën e re

Para 26 min panorama.com.al

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO

Më shumë lajme