Drejtpërdrejt

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

VIDEO/ Tragjike, çifti bi nga 1600 m lartësi

Para 4 minwww.syri.net

Kolumbiania e ‘djeg’ rrjetin…

Para 6 minwww.botasot.info

Vranët dhe shi

Para 7 minkallxo.com

Koreja e Veriut quan zëvendëspresidentin e SHBA-së 'budalla'

Para 12 minwww.syri.net

Konfirmohet skuadra e re e Iniestas

Para 14 minwww.botashqip.com

Ja sesi të verifikoni nëse iPhone i juaji është origjinal apo fals, vetëm me një kod

Para 17 minshqiptarja.com

IPhone apo Samsung? Kush janë telefonat më të shitur në botë

Para 17 minshqiptarja.com

Kryemadhi për protestën: E shtuna, dita për ti treguar Ramës se nuk është Zot i shqiptarëve (Video)

Para 19 minwww.lajme.mk

Klea, këndon “Unconditionally”, të ‘Katy Perry’, live, në Top Show Mag! (Video)

Para 19 minwww.lajme.mk

Richard Gere i rikthehet televizionit (Video)

Para 19 minwww.lajme.mk