DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Kampionati i mundjes, zhvillohet kupa e 9-të në Ostren të Bulqizës

Para 4 ore top-channel.tv

Michel pro ndarjes nga Maqedonia e Veriut nëse nuk hapen negociatat, mbështet Ballkanin e Hapur: Bashkohuni të gjithë në këtë nismë

Para 4 ore top-channel.tv

Alarmet për bombë! Policia në Kosovë nuk e di se kush i kërcënoi shkollat

Para 4 ore top-channel.tv

Trondit Sali Berisha, zbulon mesazhin: Akti më madhor i dekonspirimit, ja si u njoftuan bosët e krimit për operacionin e SPAK

Para 4 ore sot.com.al

Degradon keq situata, zyrtari i lartë i hedh gotën me ujë Drejtorit të Arsimit, ndërpritet menjëherë mbledhja. Publikohet VIDEO

Para 4 ore sot.com.al

Operacioni i SPAK, Berisha: Një blof i madh, u kapën 7-8 ushtarë dhe bosët janë ende në arrati, morën mesazh për t'u larguar

Para 4 ore shqiptarja.com

Kundërpërgjigje ndaj NATO-s, zbulohet plani më i fundit që po përgatit Rusia

Para 4 ore sot.com.al

Fitch Ratings: BE mund të përballet me recesion nëse Rusia ndalon furnizimin me gaz

Para 4 ore shenja.tv

Operacioni i SPAK/ Ish-kryeministri Berisha: U kapën vetëm ushtarët, bosët u larguan pasi u njoftuan

Presidenti i Kie mbështet hapur Ballkanin e Hapur: Ftoj të gjitha shtetet t’i bashkohen (Video)

Kryesoret

MË TE KOMENTUARAT NË RRJETET SOCIALE

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO