DREJTPËRDREJT

Gjirafa po pret lajme të reja...

Paraprake

Rita Ora duket elegante në ngjyrën rozë, ndërsa vazhdon ta shijojë qëndrimin në Australi

Para 4 min botasot.info

Blinkeni, Kosovës dhe Serbisë: Ulini tensionet menjëherë, bisedoni

Para 4 min gazetablic.com

Serwer: Për situatën në veri, SHBA-ja po mbështet 100

Contained in this landscaping, character try strongly in the traditions and you can beliefs out-of community

Para 9 min llapi.info

Blinken kërkesë Kurtit: Kryetarët veriorë t’i kryejnë detyrat jashtë objekteve komunale

Para 9 min gazetablic.com

Hoqën dorë nga fama, ekrani apo skena?Personazhet që kanë ndryshuar profesionet e tyre (30 maj 2023) (Video)

Para 9 min shqiptarja.com

Nëse do të ngrihesh vetë...

Para 10 min portalb.mk

Blinken kërkesë Kurtit: Kryetarët veriorë t’i kryejnë detyrat jashtë objekteve komunale

Pamje e qetë nga Turqia

Para 14 min botasot.info

Prishet miqësia mes Efit dhe Mikelës?

Para 14 min botasot.info

Kryesoret

24 orët e fundit

TOP LAJMET ME VIDEO