Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

Golem

E HËNE, 24 QERSHOR 2024

24 °C

Qiell i pastër

Era:

Fllad i lehtë.

Drejtimi:

Perëndim

Lindja e diellit:

02:59:48

Perëndimi i diellit:

18:18:58

Moti në bashkëpunim me Institutin Meteorologjik Norvegjez