Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

Prishtinë

E HËNE, 24 QERSHOR 2024

20 °C

Qiell i pastër

Era:

Fllad më shumë se i lehtë, mirëpo i butë.

Drejtimi:

Veri

Lindja e diellit:

03:00:07

Perëndimi i diellit:

18:19:04

Moti në bashkëpunim me Institutin Meteorologjik Norvegjez