Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

Pasjan

E ENJTE, 29 SHKURT 2024

8 °C

Moti me shi

Era:

Fllad i lehtë.

Drejtimi:

Veri

Lindja e diellit:

05:22:22

Perëndimi i diellit:

16:18:45

Moti në bashkëpunim me Institutin Meteorologjik Norvegjez