Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

Prishtinë

E MARTË, 16 PRILL 2024

16 °C

Moti i kthjellët

Era:

Fllad më shumë se i lehtë, mirëpo i butë.

Drejtimi:

Jug

Lindja e diellit:

03:55:32

Perëndimi i diellit:

17:18:53

Moti në bashkëpunim me Institutin Meteorologjik Norvegjez