Ju prezantojmë me versionin e ri 🎉

Eksploroni versionin më të ri të Gjirafa.com, një revolucion digjital me dizajn elegant, mundësi për të gjetur informacione të reja dhe një përvojë si kurrë më parë!

Vlorë

E HËNE, 22 PRILL 2024

20 °C

Moti me re

Era:

Fllad më shumë se i lehtë, mirëpo i butë.

Drejtimi:

Jug

Lindja e diellit:

03:55:32

Perëndimi i diellit:

17:18:53

Moti në bashkëpunim me Institutin Meteorologjik Norvegjez