KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Shitet samsung a5 dhe iphone 6

Shitet

Celulare

Apple

iPhone 6

Detajet

Çmimi

95 €

Kategorit
Celulare
Data
10/09/2019 12:15
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove
Urgjent
Po
Telefoni
049714494

Përshkrimi

Shitet iphone 6 16 giga sikur i ri ne gjendje perfekte 105 kurse samsung galaxy a5 32 giga ne gjendje shum te mir asnje defekt skan viber +38649714494

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

049714494

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

049714494

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin