KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Iphone 6s 64 gb CE

Shitet

Celulare

Apple

iPhone 6S

Detajet

Çmimi

180 €

Kategorit
Celulare
Data
10/02/2019 03:56
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove
Urgjent
Po
Telefoni
049640743

Përshkrimi

Telefoni ne gjendje perfekte pa asnje defekt , vjen me adapter , ndegjuse dhe fatroll .
Viberi +38649640743

Shpërndaje

Kontakt

049640743

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

049640743

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin