KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent OnePlus 6 - I ardhur nga Anglia

Shitet

Celulare

OnePlus

X

Detajet

Çmimi

270 €

Kategorit
Celulare
Data
11/03/2020 14:13
Rajoni
Ferizaj
Shteti
Kosove
Urgjent
Po
Telefoni
+38344255912

Përshkrimi

Shitet OnePlus 6 (6GB RAM dhe 64GB Storage) i ardhur nga Anglia, ne gjendje perfekte. Me versionin me te ri Android 10.

Telefoni posedon D-Brand skin, e cila i jep teksture telefonit dhe nuk rreshqet nga dora.
Gjithashtu i ka dy case (mbeshtjelles) dhe nje xham mbrojtes.

Mundesi nderrimi me Xiaomi Mi 9T ose Mi 9T Pro.

Mundesisht kontaktoni ne viber.
+38344255912

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+38344255912

Ferizaj / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+38344255912

Ferizaj / Kosove

Kontakto me shpallësin