KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Shes Xiaomi 6x 6gb ( Telefon shume i fuqishem pune )

Shitet

Celulare

Xiaomi

Redmi 3x

Detajet

Çmimi

42,500 Lek

Kategorit
Celulare
Data
06/03/2019 17:31
Rajoni
Tirane
Shteti
Shqiperi
Urgjent
Po
Telefoni
+355693853076

Përshkrimi

Shes xiaomi 6x prototip origjinal me 6gb Ram, 64 Gb memorie, cpu OCTA-CORE MAX 2,2ghz dhe Android Security patch level 2019/1/1. Ngjyra e zeze, bateri 26 ore bised panderprerje. Telefoni eshte ne gjendje 10/10. Nuk eshte si versionet europian, apo qe sjellin kompanit telefonike ne Shqiperi, e kam blere vet ne Kine ne official store. Shume i mire per teknik ne profesion, apo te apasionuar pas elektronikes. Antivirus i integruar. Kamera eshte 32 megapixel mbrapa (20 +12 ben portrete me mir se i phone x ) dhe 20 megapixel perpara. ( Te lejon te besh portrete dhe ne selfi ) Nder telefonat me kualitativ per foto ne mbare vendin. E shes per arsye se kam blere xiaomi 8x. Cmimi i diskutueshem

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+355693853076

Tirane / Shqiperi

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+355693853076

Tirane / Shqiperi

Kontakto me shpallësin