KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Xiaomi Redmi Note 8 Black

Shitet

Celulare

Xiaomi

Redmi Note

Detajet

Çmimi

140 €

Kategorit
Celulare
Data
16/11/2020 15:27
Rajoni
Gjilan
Shteti
Kosove
Urgjent
Po
Telefoni
+38344321256

Përshkrimi

Xiaomi Redmi Note 8 Black
128Gb , 4Gb Ram
I zi
5 Kamera , 48MP Main 8MP Wide 2MP Makro 2MP Depth 13MP Kamera Selfie
4000mAh Bateri
Fingerprint edhe Face Id
Vjen me Fotroll dhe Adapter Fast Charging

Shpërndaje

Kontakt

+38344321256

Gjilan / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

+38344321256

Gjilan / Kosove

Kontakto me shpallësin