KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Shitet toka ne magjistralen Prishtine - F. Kosove

Ara dhe ferma

Shitet

6

0

Detajet

Çmimi

8,500 €

Titulli
Shitet toka ne magjistralen Prishtine - F. Kosove
Data
14/10/2019 13:50
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Shitet toka ne zonen industriale afer tregut te madh te gjelbert, me dokumenta ne rregull 6 Ari e 17m.

Qmimi 8500 €

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
046 166 499
WhatsApp & Viber
+383 46 166 499

Shpërndaje

Kontakt

046 166 499

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

046 166 499

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin