KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Shiten 150 ari te Marigona Residence ne rrugen kryesore

Ara dhe ferma

Shitet

15000

0

Detajet

Çmimi

10,000 €

Titulli
Shiten 150 ari te Marigona Residence ne rrugen kryesore
Data
15/01/2022 13:05
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Shiten 150 ari te Marigona Residence ne rrugen kryesore. Trualli ka dalje ne asfalt 60m.
I pershtatshem per biznes.
Cmimi: 10.000 euro per ari.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044755859

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044755859

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin