KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banes me qira ne Emshir ndertim i ri

Banesa

Qira

66

1

Detajet

Çmimi

250 €

Titulli
Banes me qira ne Emshir ndertim i ri
Data
26/01/2021 13:32
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Leshoje banes me qira ne lagjen Emshir, ndertim i ri, kompleski ILIAN,banesa eshte e mobiluar ne teresi, komode, gjendet ne katin e 5-te, lift funksional, 66m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250 euro

Per me shume infomata ju lutm na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
044 393 777

🌐 bit.ly/2htS4cY 

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin