KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banes me qira te gjimnazi Sami Frasheri

Banesa

Qira

54

1

Detajet

Çmimi

200 €

Titulli
Banes me qira te gjimnazi Sami Frasheri
Data
26/01/2021 13:31
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Leshoj banes me qira afer gjimnazit Sami Frasheri, banesa eshte e mobiluar ne teresi, komode, gjendet ne katin e 2-te, 54m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 200 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
044 393 777

🌐 bit.ly/2htS4cY 

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin