KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banes me Qira

Banesa

Qira

55

3

Detajet

Çmimi

200 €

Titulli
Banes me Qira
Data
20/02/2020 09:20
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Banesa ka dhome dite me kuzhine, dhome fjetje dhe dhome per femije. e mobiluar, kati i V (te parku i Qytetit- perballe Albi Market)
te permendorja "ISA KASTRATI"

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044292173

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044292173

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin