KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Banesa 85m2 59000€ totali

Banesa

Shitet

85

3

Detajet

Çmimi

59,000 €

Titulli
Banesa 85m2 59000€ totali
Data
22/11/2020 19:28
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Banesa shitet 85m2 59000 kati i 9 jug banesa eshte e re extra ndrtim banesa eshte mbrapa spitaleve ose te spitali amerikan (veternik) 150metra nga rrethi me flamur.
Banesa ka kto -
-Uj 24 H
- 2 Lifta
- Parking
- Mirembatje te Hymjes
- Izolim te mire ku Ftofti dhe Zhurma eshte Minimale
- Nxemje Qendrore
- Objekti eshte 11 katshe
- Posedon Lejej Ndertimit
Objektit është me standarde të rregulluara sipas Ligjit të ndërtimit Europian:• Fasada termike është e inspiruar nga stili BAROK.• Muret e jashtme kanë trashësi 35cm, dhe përmbajnë këto shtresa: Blloku 25cm, lesh guri 10 cm, fasada dekoruese e inspiruar ose tulla te kuqe • Muratimi ndarës ndërmjet banesave me trashësi 30cm përmban këto shtresa: Blloku 12cm, izolimi zanor 2cm, blloku 12cm dhe suvatimi në të dy anët me nga 2cm. • Muratimi ndarës akustik brenda banesës me trashësi 16cm, blloku 12cm dhe suvatimi në të dy anët me nga 2cm.• Konstruksioni mes-katësh me izolim termik dhe zanor.• Ashensorë panoramik (xhami) të prodhuesit Gjerman me shpejtësi të madhe.• Granit natyral në shkallë dhe korridore të përbashkëta të pjesës së brendshme.• Dyert e Banesave janë dyer të blinduara Italiane me kualitet të lartë.• Dyert në Dhoma të standardeve të larta Gjermane.• Dritaret në tërë kompleksin janë me 3 goma dhe 2 xhama termik, me Low-E xham.• Dritaret përmbajnë roleta me fletëza alumini termik.• Keramika është e klasit të parë dhe sanitari moderne, • Ujë të garantuar 24h me depozita lokale, shtypja e rregulluar edhe me pompa digjitale.• Rrejti i telefonisë, internetit dhe kabllovikut.• Monitorimi i kamerave në hapësirat publike.• Qasje nga hyrja në Banesë me interfon modern.• Objekti është i projektuar të plotësojë të gjitha standardet më të larta Europiane.Postuar nëpërmjet celularit.
Info 044808011

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044808011

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044808011

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin