KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Banese super luksoze ne Bregun e diellit te Sunny hill caffe

Banesa

Qira

70

2

Detajet

Çmimi

280 €

Titulli
Banese super luksoze ne Bregun e diellit te Sunny hill caffe
Data
19/11/2019 20:33
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Banese eshte e mobiluar ne menyre luksoze, e pa banuar ndonjehere me çmim te volitshem ne bregun e diellit banesat e F.A INXHINIERING tek kafja Sunny Hill. Banesa posedon 70m2 dhe ka kete renditje:
Sallon me kuzhine
dhome gjumi
banjo
ballkon
koridor
Posedon divan lekure, kuzhine ekstra, shtrat me dyshek magniflex,internet ashensore dhe pastrimi falas, rryme,uje,internet,wifi,tv,parking
Cmimi 280 euro i fundit
Numri kontakt:+383 49-883-165 viber + whatsapp

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

049883165

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

049883165

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin