KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banese ne shitje ne lagjen Arberia _ 1+1

Banesa

Shitet

56

1

Detajet

Çmimi

770 €

Titulli
Banese ne shitje ne lagjen Arberia _ 1+1
Data
16/07/2019 11:57
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Shitet banese ne Arberia, banesa eshte e pa mobiluar, gjendet ne katin e 2-te, 56.4m2, ndertim i ri, lift funksional, parking

Banesa ka kete renditje:
>> dhome gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 770€/m2

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 393-777
WhatsApp & Viber:
+383 44 393 777

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin