KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banese me qira ne Emshir

Banesa

Qira

65

1

Detajet

Çmimi

300 €

Titulli
Banese me qira ne Emshir
Data
16/07/2019 11:57
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Ofrohet banese me qira ne Emshir, afer fakultetit te UBT-se, banesa eshte e mobiluar ne teresi, me mobile moderne, komode, ka nxemje te termokosit gjendet ne katin e 4-te, 65m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 393- 777
WhatsApp & Viber:
+383 44 393 777

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin