KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banese me qira ne lagjen Ulpiana _1+1

Banesa

Qira

65

1

Detajet

Çmimi

250 €

Titulli
Banese me qira ne lagjen Ulpiana _1+1
Data
18/05/2019 13:47
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Ofrohet banese me qira ne lagjen Ulpiana, afer Menxes se Studenteve, banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 4-te, ka nxemje qendrore me Termokos, 65m2

Banesa ka kete renditje:
>> dhome gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 250€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 393-777
WhatsApp & Viber:
+383 44 393 777

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin