KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banese me qira ne lagjen Arberia 1+1

Banesa

Qira

65

1

Detajet

Çmimi

250 €

Titulli
Banese me qira ne lagjen Arberia 1+1
Data
19/06/2019 08:44
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Ofrohet banese me qira ne lagjen Arberia, afer komunes se re. Banesa eshte ekstra e mobiluar ,65m2
Banesa ka kete renditje:
- Sallon dhe kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Korridor
- Ballkon
Qmimi 250€ (i padiskutueshem)

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin:
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin