KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banese me qira ne Lagjen Mati 1_2+1

Banesa

Qira

85

2

Detajet

Çmimi

275 €

Titulli
Banese me qira ne Lagjen Mati 1_2+1
Data
19/06/2019 08:44
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Ofrohet banese me qira ne lagjen Mati 1, afer shkolles Mileniumi i Trete, banesa eshte e mobiluar ne teresi moderne, gjendet ne katin e 6-te, ndertesa ka dy lifta funksional, 85m2

Banesa ka kete renditje:
>> dy dhoma gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 275€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 393 777
WhatsApp & Viber:
+383 44 393 777

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

044 393 777

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin