KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Urgjent Banese ne Peje

Banesa

Shitet

105

5

Detajet

Çmimi

67,000 €

Titulli
Banese ne Peje
Data
14/03/2019 23:39
Rajoni
Peje
Shteti
Kosove

Përshkrimi

AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI- Kroni, ju ofron Banes në Pejë te Stacioni i Trenit, në objektin ku gjendet Raiffeisen Bank.
Me siperfaqe prej 105m2.
Banesa është në katin e parë.

Banesa është ndertim i ri.
Banesa posedon laminat dhe fasad.

Renditja e Baneses:
- Sallon me Kuzhinë
- 3 Dhoma të Fjetjes
- 1 Banjo
Për më shumë na kontaktoni në nr: 0038349686111
Viber-Email: [email protected] FB- Kroni Kroni Instagram : kroni.kroni.16 apo në zyren tonë e cila gjendet në rrugën Nëna Terezë.

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

049686111 (0038349686111)

Peje / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

049686111 (0038349686111)

Peje / Kosove

Kontakto me shpallësin