KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

SHITET BANESA E RE NE DRAGODAN

Banesa

Shitet

57

2

Detajet

Çmimi

52,000 €

Titulli
SHITET BANESA E RE NE DRAGODAN
Data
08/11/2019 23:06
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

SHITET BANESA 2-dhomeshe ne lagjen Arberia-Dragodani, Kati 8, me siperfaqe prej 57 m2 netto.

Banesa eshte e kthyer nga Jugu dhe perbehet prej:
• sallonit me kuzhine dhe trapezari,
• dhoma e fjetjes,
• banjo
• ballkoni.

Banesa shitet e mobiluar.

Çmimi i baneses eshte 52,000 €uro.

Për më shumë informata na kontaktoni në:

MILLENNIUM Real Estate

+383 44 172-136 / +383 49 172-136 /
+383 45 531-060

[email protected]

Sheshi "NënaTerezë", Nr.28/4
10000 Prishtinë, Kosovë

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+383 44 172136

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+383 44 172136

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin