KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Leshohet banese me qira ne Fushe Kosove 1+1

Banesa

Qira

55

1

Detajet

Çmimi

220 €

Titulli
Leshohet banese me qira ne Fushe Kosove 1+1
Data
19/08/2019 18:23
Rajoni
Fushe Kosove
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Leshoj banese me qira ne Fushe Kosove eshte komplet e mobiluar dhe moderne, gjendet ne katin e 5-te, 55m2.
Banesa ka kete renditje:
- Sallon me kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Korridor
- Ballkon
Qmimi 220 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes apo nje kerkese tuajen per banesa tjera ne kete numer kontaktues:
046 166 499
WhatsApp & Viber
+383 16 466 499

Shpërndaje

Kontakt

046 166 499

Fushe Kosove / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

046 166 499

Fushe Kosove / Kosove

Kontakto me shpallësin