KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banese e re me qira ne Arberi

Banesa

Qira

65

1

Detajet

Çmimi

300 €

Titulli
Banese e re me qira ne Arberi
Data
19/08/2019 18:23
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Leshoje banese me qira ne lagjen Arberia, kompleksi Vip Tregtia, te komuna e re, banesa eshte e re e mobiluar ne teresi, kati i 2-te, 65m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun ma id ose nje screenshot te shpalljes apo nje kerkese tuajen per banesa tjera ne kete numer kontaktues:
046 166 499
WhatsApp & viber
+383 46 166 499

Shpërndaje

Kontakt

046 166 499

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

046 166 499

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin