KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banese me qira ne Emshir 2+1

Banesa

Qira

72

2

Detajet

Çmimi

300 €

Titulli
Banese me qira ne Emshir 2+1
Data
16/06/2019 13:37
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira ne Emshir, Prishtina Stars banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjendet ne katin e 3-te, 72m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300 €

Per me shume informata mund te na shkruani linkun me Id ose nje ose nje screenshot te shpalljes apo nje kerkese tuajen per banesa tjera ne kete numer kontaktues:
046 166 499
WhatsApp & Viber
+383 46 166 499

Shpërndaje

Kontakt

046 166 499

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

046 166 499

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin