KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banesa ditore javore mujore

Banesa

Qira

60

2

Detajet

Çmimi

20 €

Titulli
Banesa ditore javore mujore
Data
15/03/2019 01:19
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Për të gjith të interesuarit që dëshirojnë per te gjetur apartament pushimor, ne ofrojm këtë shërbim në disa lokacione të preferueshme në qendër të Prishtinës. Apartamentet jane te llojit te ndryshëm me hapësirë të mjaftueshme që të ndiheni sa më të rehatshëm dhe ti kaloni netët e këndshme.

Më apartamente po ashtu ofrohen dhe:
-Parkingu për automjete,
-Wifi për qasje në internet
-TV kabllor,
-Nxemje, etj.
Për më shumë ju lusim që të na kontaktoni në numrat e telefonit;
Tel: 044/049 - 253805
Viber: +38344253805
[email protected]
www.centerapartments-ks.com

Ju Mirëpresim.

Shpërndaje

Kontakt

[email protected]

+38344253805

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

[email protected]

+38344253805

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin