KthehuShiko shpalljet e ngjajshme

Banese Moderne me qira ne Arberi

Banesa

Qira

64

1

Detajet

Çmimi

300 €

Titulli
Banese Moderne me qira ne Arberi
Data
16/04/2021 10:35
Rajoni
Prishtine
Shteti
Kosove

Përshkrimi

Leshoj banese me.qera e pabanuar me pare ne lagjen Arberia e tera e mobiluar me.nje still te veqant kati i 2, lift funksional, 64m2.
Banesa posedon:
> Sallon me.kuzhine dhe trepezari
> Dhome gjumi
> Banjo
> Ballkon
> Koridor
Qmimi 300 € i padiskutueshem

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes apo nje kerkese tuajen per banesa tjera ne kete numer kontaktues:
046 166 499
WhatsApp & Viber
+383 46 166 499

Shpërndaje

Kontakt

046 166 499

Prishtine / Kosove

Kjo shpallje është publikuar nga persona të tretë në platformën e Gjirafa. Gjirafa nuk mban asnjë përgjegjësi në lidhje me përmbajtjen e shpalljes ose vërtetësinë e saj. Ju lutemi, shikoni Kushtet e Përdorimit, pjesën mbi “përmbajtën e të tjerëve” për më shumë informacion.

Posto shpallje

046 166 499

Prishtine / Kosove

Kontakto me shpallësin